Papierosy kojarzą nam się głównie z charakterystycznym zapachem tytoniu, czasem wzbogaconego np. o dyskretny aromat wanilii. Tymczasem użytkowanie e-papierosów otwiera przed nami szereg możliwości, włącznie ze stosowaniem nietypowych aromatów, które sprawią, że palenie nigdy nie będzie już takie samo. Sprawdź naszą ofertę!

Pozwól sobie na  wyjątkowy smak e-liquidu

Zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji pozwala na uzyskanie niemal dowolnego aromatu i smaku e-liquidu – oznacza to, że jedyne, co nas ogranicza, to nasza własna wyobraźnia. Wśród niekonwencjonalnych propozycji znajdują się m.in. dostępne w najbardziej zaskakujących wersjach smakowych aromaty do liquidów Jacks Vape. Świetnie wyglądające designerskie pojemniczki opatrzone fajnymi grafikami skrywają równie atrakcyjną zawartość – znajdziemy w nich aromaty klasyczne, jak np. słodki tytoń, lecz również owocowe, np. o smaku czarnej porzeczki, pomarańczy czy gruszki, a nawet tak egzotycznych owoców jak mango, pitahaja albo liczi. Osobną kwestię stanowią aromaty na bazie kaktusa oraz mięty w odmianach klasycznej i lodowej. Oprócz tego mamy jeszcze do wyboru szereg innych niezwykłych smaków, takich jak cappuccino, herbata earl grey czy nawet słodka guma do żucia. Każda z tych opcji cechuje się intensywnym smakiem podstawy, na której została stworzona, a przy tym jest świeża i nie ma w sobie ciężkości charakterystycznej dla większości syntetycznych zapachów.

Już dziś sprawdź ofertę naszego sklepu online, jeżeli chcesz, by Twoje palenie nabrało nowego, nieznanego wymiaru! Dobór atrakcyjnego aromatu do e-liqudu nie tylko pozwoli Ci na doznanie całkowicie nowych wrażeń związanych z użytkowaniem e-papierosów, lecz będzie przyjemne także dla osób z Twojego otoczenia – kto bowiem nie lubi świeżego zapachu mięty lub aromatu słodkiego cappuccino?

Osoby, które nie palą z potrzeby lub zerwały z nałogiem, zachęcamy do rozcieńczania płynów bazą beznikotynową. Umożliwi im to cieszenie się ulubionym aromatem bez konieczności przyswajania nikotyny.