Social media

Koszt i czas dostawy towaru w Sklepie Internetowym ivape.pl

1. Koszt

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

Poczta Polska: 11.00 zł
Poczta Polska (za pobraniem): 17.00 zł
Kurier UPS: 18.00 zł
Kurier UPS (za pobraniem): 21.00 zł
Paczkomaty InPost: 12.00 zł
Paczkomaty InPost (za pobraniem): 18.00 zł

2. Czas dostawy

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz na adres email informacje z linkiem, który należy kliknąć, aby potwierdzić zamówienie – wtedy też rozpoczynamy proces jego realizacji. Przesyłkę nadamy zazwyczaj w ciągu 2 dni, maksymalnie w ciągu 7 dni od chwili zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym. Na zapłatę za zamówione towary oczekujemy przez 7 dni. Na Twój adres email na bieżąco będą przesyłane informacje o stanie realizacji Twojego zamówienia. Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy. Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi zazwyczaj od 2-5 dni , maksymalnie 7-9 dni roboczych.

Zasady dostawy przesyłek – wyciąg z regulaminu
VI. Dostawa

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i odbywa się na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
 2. Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:
  • za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • za pośrednictwem operatora pocztowego,
  • dostarczone do Paczkomatu inPost.
 3. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.
 4. Sprzedawca na stronach internetowych Sklepu w opisie Towaru informuje Klienta o liczbie Dni roboczych potrzebnych do realizacji Zamówienia.
 5. Termin realizacji zamówienia liczony jest w dniach roboczych zgodnie z pkt. VII ppkt. 2. i rozpoczyna się od dnia następnego po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym Sprzedawcy
 6. Sprzedawca, zgodnie z wolą Klienta, dostarcza wraz z Towarem paragon albo fakturę VAT obejmującą dostarczane Towary.
 7. Sprzedawca odpowiada za wady rzeczy zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego, w szczególności art. 556 oraz 5561 -5565 Kodeksu Cywilnego.