Witajcie ! Za nami trochę przerwy, ale czas powrócić do żywych. Jako że testuję nowy parownik to dzisiaj zabrałem do pracy ze sobą aż 3 olejki. Przyznam że 🔥 Kylin 🔥 daję rade !

Jacks Vape – Pink Gum 40 ml

🔴 Koncentrat: 40 ml
🔴 Pojemność: 60 ml
🔴 Smak: różowa guma balonowa

____________________

Zestaw testowy

Mod: Aegis 100W
Atomizer: Kylin Mini RTA / Single Coil
Wata: Pro Cotton
Grzałka: Clapton 0.35 Ohm

____________________

🤔 Zapach 🤔

____________________

Miły intensywny zapach gumy “różowej orbitki”.
____________________

🤗 Smak 🤗

Tak jak w przypadku intensywnego zapachu, smak również ma swój mocny akcent. Od pierwszego buszka było takie wooow.. Dobre to jest ! – pyszna różowa guma Orbit.

Po kilkunastu minutach jednak wykryłem małe przeszkadzające mi w sumie problemy ze smaczkiem. Na początku czujemy fajny słodki smak gumy balonowej. Niestety przeplata się z efektem gumy, którą żujemy z godzinkę (lekka gorycz, gorzki smak). Być może tak miało być że im dłużej jaramy to guma się “kończy”

Tak czy siak długo czekałem na coś takiego. Na coś tak bardzo zbliżonego do tej gumy balonowej. Już tyle razy się zawiodłem. W końcu mam coś co jest godne polecenia. Tak – polecam !

Nie jest to może olejek do vapowania na cały dzień (jak dla mnie), ale dodaje go do listy moich ulubionych Jeżeli Jacks pozbyłby się efektu tej goryczy, która się czasami wkrada – byłby to produkt idealny

Moja ocena: dobry –

________________________________________

🚭 Gawo / zespół E-Papieros Vape Station Polska