Social media

Bazy do liquidów

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć baz do liquidów, czyli specjalnych płynów, dzięki którym możliwe jest samodzielne przygotowanie olejków. W sprzedaży posiadamy zarówno bazy beznikotynowe, jak i klasyczne – w których maksymalne stężenie tytoniu nie przekracza 3,6%. Warto również zaznaczyć, że wszystkie produkty z tej kategorii pakowane są w 100 ml buteleczki, które bez problemu schowacie w plecaku, torebce czy chociażby kieszeni, co jest wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem, zwłaszcza dla ludzi, którzy żyją w ciągłym biegu.

Dlaczego warto kupować nasze bazy do liquidów?

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty baz do liquidów zyskacie całkowicie bezsmakowy i bezzapachowy płyn, który pozwoli Wam dowolnie komponować smaki olejków do elektryków . Wszystkie produkty z tej kategorii wyprodukowane zostały wyłącznie z najwyższej jakości składników, co jest gwarancją uzyskania gęstej chmury. Ponadto są to artykuły pochodzenia polskiego, a co za tym idzie, produkowane są w naszych rodzimych fabrykach, w zgodzie z aktualnie obowiązującymi wymogami prawnymi.

Ergonomiczna buteleczka sprzyja łatwemu mieszaniu bazy z olejkami. To wy sami decydujecie, jaki smak posiadać będzie Wasz liquid. Bazę możecie mieszać z różnymi aromatami – zarówno owocowymi, jak i deserowymi.

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego dostawcy olejków do elektryków. to nie mogliście lepiej trafić. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia. Ceny liquidów uzależnione są od producenta, który je wyprodukował oraz pojemności opakowania. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

Showing all 5 results