Social media

Grzałki do epapierosa

Jak powszechnie wiadomo, grzałka stanowi integralną część epapierosa. Jej głównym zadaniem jest przetwarzanie liquidu w parę. To właśnie od niej zależy, w ogromnej mierze, przyjemność jaką odczuwać będziemy podczas vapowania.

Z czego składają się grzałki?

Budowa grzałki jest stosunkowo prosta. Każdy model składa się bowiem z dwóch elementów, tj. spirali i wełny. Pierwszy z nich odpowiada za przewodzenie prądu, który w procesie podgrzewania przetwarza się w ciepło. Zadaniem wełny jest zaś zamiana cieczy w parę – proces ten odbywa się na drodze zetknięcia wełny ze spiralą.

Grzałki do epapierosów dzielimy na:

  • bezobsługowe – jak sama nazwa wskazuje, do prawidłowej pracy nie wymagają żadnej ingerencji ludzkiej;
  • serwisowe – użytkownik co jakiś czas musi samodzielnie zmieniać zarówno uzwojenie, jak i wełnę.

O żywotności grzałki decydują przede wszystkim dwa czynniki. Pierwszy uzależniony jest oczywiście od częstotliwości i intensywności vapowania, drugi – od jakości używanego liquidu do epapierosa. Szacuje się jednak, że osoby, które regularnie używają elektryka, muszą ją wymieniać co ok. dwa tygodnie.

W ofercie naszej hurtowni, poza grzałkami, znajdziecie również bogaty wybór liquidów owocowych, premixów oraz bazdoliquidów. Wszystkie produkty dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i wielu różnych wariantach smakowych. Kupicie u nas również, cieszące się ogromną popularnością, liquidy CBD oraz bazy beznikotynowe.

Zapraszamy do składania zamówień!

Showing all 4 results