Social media

CBD E-Liquid – liquidy z zawartością kannabinolu

Oczywiście w naszej ofercie nie mogło zabraknąć również, cieszących się ogromną popularnością, liquidów z CDE, czy jak kto woli – kanabinolem. Dostępne są one w wariantach owocowych, jak np.: malina, truskawka czy jabłko. Liquidy sprzedajemy w niewielkich, trzydziestomililitrowych buteleczkach, które bez problemu będziecie mogli schować do plecaka, torby lub kieszeni. Ponadto, oferujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach – jeden egzemplarz tego wyjątkowego owocowego liquidu kosztuje w naszym sklepie jedynie dwadzieścia pięć złotych!

Dlaczego warto zdecydować się na zakup e-liquidu z CDB?

Dlaczego e-liquidy CDB cieszą się tak dużą popularnością? Wpływ na taki stan rzeczy ma z pewnością ich doskonały skład. Liquidy wykonane zostały bowiem z gliceryny pochodzenia roślinnego, glikolu propylenowego, aromatu i – co szczególnie ważne – ekstraktu z kwiatów konopi włóknistych. Ponadto, wszystkie one wyprodukowane zostały w zgodzie aktualnie obowiązującymi normami, co jest gwarancją ich wysokiej jakości i uzyskania gęstej chmury. Płyn dostarczany jest w zgrabnej buteleczce z pipetą, co znacznie ułatwia jego dozowanie i rozcieńczanie z bazą do liquidów .

W celu uzyskania szczegółowych informacji ofertowych prosimy o kontakt. Oferujemy detaliczną i hurtową sprzedaż liquidów. Chętnie pomożemy Wam także w wyborze idealnego smaku oraz podpowiemy, jak wybrać najlepszy olejek do elektryka.

Zapraszamy.

Showing all 8 results