Social media

Pink Fury – owocowe olejki do epapierosów

Premixy Pinki dedykujemy tym z Was, którzy są miłośnikami intensywnych doznań smakowych. Owocowe olejki dostępne są w pięćdziesięcio-mililitrowych, szczelnie zamykanych buteleczkach, co jest gwarancją ich wydajności i komfortowego przechowywania w plecakach, torebkach lub kieszeniach.

Pinki to synonim dobrego vapowania i jeszcze lepszego aromatu. Niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami smaków owocowych, wolicie słodycz cukierków czy świeżość cytrusów, możecie być pewni, że w ofercie naszych e-aromatów znajdzie rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu Waszym kubkom smakowym. Dla tych z Was, którzy nie są miłośnikami słodkich aromatów oferujemy premixy o smaku tytoniu lub ostrej mięty.

Premix – co to takiego?

Najogólniej rzecz ujmując, mianem premixów określamy gotowe liquidy, dla których charakterystyczna jest wyższa wartość stężenia aromatu. Warto przy tym zaznaczyć, że mogą być one dowolnie rozrabiane z bazą nikotynową, dzięki czemu możecie sami określić ich moc.

Wystarczy, że do premixu doleje się odpowiednią ilość aromatu, a po wymieszaniu otrzyma się gotowy liquid o pożądanym smaku. Należy jednak pamiętać o energicznym wymieszaniu olejku po to, aby wszystkie jego substancje składowe dobrze się ze sobą połączyły.

Wszystkie premixy Pink Fury z naszej oferty dostępne są bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy ich sprzedaż hurtową i detaliczną. Mnogość dostępnych aromatów, to gwarancja doboru odpowiedniego smaku.

Zapraszamy do zakupów!

Showing all 16 results