Social media

Jacks Vape – premixy do elektryków

Jacks Vape to znany i ceniony w branży producent olejków do epepapierosów. W jego ofercie znaleźć można bogaty wybór liquidów. Wszystkie one pakowane są w małych i eleganckich buteleczkach o pojemności dwudziestu mililitrów, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się do torby, plecaka czy kieszeni.

Wśród dostępnych pozycji znajdziecie bogaty wybór kompozycji owocowych. Są to m.in. wysokojakościowe shoty o smaku melona, brzoskwini, truskawki, mandarynki czy wiśni. W sprzedaży posiadamy również bardziej nietypowe aromaty, jak np. herbatę earl gray. Oczywiście podczas kompletowania asortymentu nie zapomnieliśmy o miłośnikach klasyki i to właśnie im dedykujemy liquidy o smaku słodkiego tytoniu.

Wyjątkowe olejki do epepierosa!

Premixy Jack Vape cieszą się dużą popularnością przede wszystkim przez wzgląd na swój wyjątkowy smak i atrakcyjną cenę. Ponieważ należą do kategorii premixów to konsument sam może określić, jak bardzo intensywny aromat chce osiągnąć podczas vapowania. Olejki charakteryzują się również dużą wydajnością!

Wszystkie one wyprodukowane zostały z gliceryny, glikolu propylenowego i aromatów, czyli bezpiecznych – dla zdrowia i życia człowieka – substancji. Warto jednak pamiętać, że zaleca się ich rozcieńczanie, ponieważ vapowanie skoncentrowanej formy wiąże się ze zbyt intensywnymi doznaniami smakowymi. Informacje o sposobie rozcieńczania olejków z bazą, dostępne są w opisach poszczególnych produktów.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać nas i nasze olejki do elektryków!

Showing all 7 results