Social media

Jacks Vape – aromaty do liquidów

W ofercie naszego sklepu znajdują się aromaty do liquidów Jacks Vape o pojemności czterdziestu mililitrów. Wszystkie one dostępne są wielu różnych wariantach smakowych – zarówno owocowych, jak i deserowych.

Premixy pakowane są w designerskie, kolorowe buteleczki i oparzone chwytliwymi nazwami, które z pewnością przyciągną uwagę wszystkich klientów – nawet tych najbardziej wymagających. Kupicie u nas m.in. aromaty do liquidów o smaku: maliny, pomarańczy, czarnej porzeczki czy słodkiego tytoniu. Oferujemy również nieco bardziej szalone smaki, jak np. kaktus, liczi, dragon fruit czy cappuccino. Niezależnie od tego, który smak wybierzecie możecie mieć pewność, że będzie charakteryzować się wyjątkową intensywnością i świeżością.

Dlaczego warto wybrać premixy Jacks Vape?

Mówiąc o zaletach premixów Jacks Vape nie sposób nie wspomnieć o tym, że dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i bogatej gamie smaków. W naszym sklepie, 40 ml aromatu do liquidu kosztuje jedynie dwadzieścia złotych, co jest bardzo atrakcyjną ofertą, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę, jak bardzo wydajne są premixy Jacks Vape!

Oczywiście w przypadku premixów Jack Vape, jak również innych tego typu produktów, możliwe jest rozcieńczenie bazą beznikotynową. Takie rozwiązanie dedykowane jest osobom, które nie są uzależnione od nikotyny bądź też zerwały z nałogiem.

Wszystkich Was, zainteresowanych naszą ofertą baz i aromatów do liquidów, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania, podpowiemy jak kupić liquid oraz podpowiemy, które olejki do elektryka cieszą się obecnie największą popularnością wśród klientów naszego sklepu.

Showing 1–16 of 22 results