Social media

Vapzone – premixy do liquidów

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, poszerzyliśmy ofertę hurtowni o aromaty do liquidów od producenta Vapzone. Tych klasyków z pewnością nie trzeba przedstawiać znawcom tematu. Wszystkie one dostępne są w 40 ml buteleczkach, co jest gwarancją długiego i wydajnego vapowania. Na uwagę zasługują również ich niesamowite smaki. W sprzedaży posiadamy m.in. premixy deserowe, jak: kokos z ananasem, pomarańczę z miętą czy mohito; owocowe o smaku winogron czy premixy o smaku aloesu. Należy także zaznaczyć, że teraz premixy do liquidów Vapzone kupicie u nas w niższej cenie, niż ma to miejsce w innych sklepach!

Klasyk wśród olejków do liquidów

Premixy od Vapzone cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników elektryków. Nie ma się zresztą co dziwić, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę ciekawe połączenia smaków oraz to, jak gęsty dym potrafią wytworzyć. Dodatkowo dzięki możliwości swobodnego dozowania bazy do liquidu, konsument sam może określić, jak mocny roztwór chce osiągnąć. Oczywiście premixy mogą być również mieszane z bazami beznikotynowymi – wybór zależy od Was i Waszych upodobań.

Jeżeli do tej pory zastanawialiście się gdzie najlepiej kupić liquid, aromat lub bazę to świetnie trafiliście! W asortymencie posiadamy najlepsze olejki do elektryków i oczywiście wszystkie one dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zakupów!

Showing all 11 results