Social media

Najlepsze olejki do epapierosów – poznaj naszą ofertę!

Ivape to znany i ceniony w branży internetowy sklep z liquidami. Od początku działalności przyświecał nam jeden cel – chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym klienci będą mogli kompleksowo zaopatrzyć się w olejki do epapierosa, aromaty i bazy do liquidów oraz inne akcesoria, jak np. grzałki.

W ofercie posiadamy bogaty wybór liquidów bez nikotyny, liquidów owocowych oraz takich, które charakteryzują się dużą zawartością nikotyny. Kupicie u nas w atrakcyjnych cenach olejki Pink Fury – również w ilościach hurtowych, bazy do liquidów – zwykłe i beznikotynowe oraz szereg innych produktów, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego posiadacza epapierosa.

Bogaty wybór smaków olejków do elektryka

Ciężko jednoznacznie określić który olejek do epapierosa jest najlepszy. Wszystko zależy bowiem od indywidualnych upodobań palacza. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy bogaty wybór olejków smakowych oraz baz do liquidów, dzięki którym bez problemu skomponujecie własny aromat do elektryka.

Wszystkie nasze olejki do elektryków powstają w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi, co jest gwarancją ich jakości, doskonałego smaku i pełnego bezpieczeństwa. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty zachęcamy więc wszystkich klientów biznesowych oraz indywidualnych, którym zależy na osiągnięciu maksymalnej przyjemności podczas palenia wyrobów tytoniowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Wam w wyborze najlepszego liquidu do epapierosa. Zapraszamy!