Social media

Olejki do elektryka

Najogólniej rzecz ujmując, mianem liquidu nazywamy olejek do epapierosa. W jego składzie znajduje się nikotyna, glikol propylenowy, gliceryna i aromat (zależny od smaku olejku). W sprzedaży dostępne są również liquidy zerówki, czyli liquidy bez nikotyny.

Jak znaleźć najlepszy liquid?

Każdy miłośnik vapowania wie, że dobry liquid do taki, który wyprodukowany został w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi i – co za tym idzie – posiada notyfikację. Smak olejku, pomimo że oczywiście odgrywa znaczącą rolę w vapowaniu, powinien w tym przypadku zejść na dalszy plan.

Co zaś się tyczy smaków, to na rynku znaleźć można m.in. bogaty wybór: liquidów owocowych, deserowych oraz szeregu innych kombinacji. To, który sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku, zależeć będzie oczywiście wyłącznie od naszych indywidualnych upodobań i preferencji.

Podczas poszukiwań najlepszego liquidu warto również zwrócić uwagę na jego gęstość. Za ten parametr odpowiadają przede wszystkim odpowiednie proporcje dwóch głównych składników, które znajdują się w olejkach, tj. gliceryny roślinnej i glikolu propylenowego. Zależność jest prosta – im większe liquid posiada stężenie gliceryny i glikolu, tym jest gęstszy, a co za tym idzie – bardziej wydajny.

iVape – Najlepsze olejki do epapierosa!

W naszej ofercie, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, dostępne są najlepsze olejki do epapierosów. Niezależnie od tego, czy szukacie liquidu zerówki, owocowego, czy może bazy beznikotynowej, możecie być pewni, że wszystkie te produkty, dostępne są w naszym asortymencie. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż grzałek.
Zapraszamy do zakupów.