Osoby,  które porzucają tradycyjne papierosy na rzecz e-papierosów, prawie nigdy nie wracają do dawnego nałogu. Korzyści wynikające z użytkowania elektronicznych papierosów są widoczne na pierwszy rzut oka. Jeżeli nie wiecie, czy warto rzucić stary nałóg i sięgnąć po nowoczesne rozwiązania, to warto zapoznać się z kilkoma informacjami.

E-papierosy – zalety:

– e-papieros jest wolny od substancji rakotwórczych. Osoby inhalujące zaspokajają głód nikotynowy, nie przeszkadzając przy tym otoczeniu. Palacze już po kilku dniach przestają kaszleć, wyostrzają się także zmysły smaku i zapachu.

– nie ma nic gorszego niż zapach papierosów osiadający na ubraniu i włosach. Oddech palacza również nie zachęca do zbliżenia. Aerozol z e-papierosa jest zupełnie inny. Elektroniczne papierosy są zatem estetyczne i przyjazne dla otoczenia.

– komfort użytkowania. Możemy e-palić praktycznie wszędzie. Nic nas nie ogranicza. Póki co nie istnieją żadne regulacje prawne zabraniające e-palaczom palenia w miejscach publicznych.

– oszczędności. Jedna paczka papierosów to koszt rzędu 12 zł. Przy założeniu, że wypalamy jedną paczkę na dzień, nasze miesięczne wydatki na papierosy dochodzą do 360 złotych! E-palacz nie wyda więcej niż 100 złotych. (+ jednorazowy koszt zakupu elektronicznego papierosa). E-liquidy można dostać już za 5 złotych.

– różnorodność. E-Liquidy można zakupić w wielu wersjach smakowych – poczynając od tradycyjnych, kończąc na owocowych, ziołowych czy imitujących smak alkoholi.