Silny nikotynowy nałóg objawia się paleniem kilku paczek dziennie czy kilkunastu tygodniowo.

Palacze przesiąknięci są papierosowym dymem do tego stopnia, że ciemny osad pozostaje na zębach, palcach, a ich skóra nabiera charakterystyczny odcień. O ile sami zainteresowani wydają się tego nie zauważać, o tyle ich otoczenie, a przede wszystkim bliscy, mogą mieć z tym nie lada problem.

Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest e-papieros. Jego unikalny charakter sprawia, że nie wydziela dymu w procesie spalania, co gwarantuje przyjazne środowisko zarówno dla palacza, jak i innych osób. Główną zawartością elektronicznego papierosa jest e-liquid, dostępny w różnych smakach i rodzajach.

E liquid składa się z glikolu propylenowego, gliceryny, nikotyny, oraz swoistego aromatu. Osobom chcącym porzucić palenie poleca się tzw. zerówki, czyli e-liquidy pozbawione nikotyny. Nie oznacza to jednak, że e papierosy przestają mieć swój charakterystyczny posmak. To zatem doskonały sposób na walkę z nałogiem.

Dowolność wyboru e-liquidu oraz stężenia nikotyny sprawia, że e-palenie e-papierosów staje się dużo atrakcyjniejsze, aniżeli tradycyjnych, analogowych odpowiedników. Możliwość zażywania elektronicznych papierosów w każdym miejscu zrzuca z nas bolesny ciężar ograniczeń i gwarantuje pełną wolność, która palaczom zwykłych papierosów dawno została już bezpowrotnie odebrana.

Jedynie e-papieros pozwala na odrobinę przyjemności, którą możemy się cieszyć bez względu na obowiązujące przepisy czy absurdalne restrykcje.