• Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo, wiarygodnośćZwracamy szczególną uwagę na jakość produktu i bezpieczeństwo jego użytkownika, aby był pewien, że kupując nasz liquid dostanie produkt spełniający wszelkie normy. NASZ LIQUID będący kompozycją składników pochodzących z krajów Unii Europejskiej oraz Stanów Zjednoczonych, powstał w oparciu o Karty Charakterystyki produktu utworzone zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej z dnia 18.12.2006 r. (REACH).

  Firmy dostarczające aromaty (składniki smakowe), dysponują certyfikatami jakości: SQF 2000 Code Level 2, AIB Certificate, Ford Grade Certificate i zostały zarejestrowane w agencji ds. Żywności i Leków FDA (amerykańska agencja rządowa), której opinia i potwierdzenie braku negatywnego wpływu na zdrowie jest uznawana poza obszarem USA.

  Naturalna nikotyna zawarta w naszych liquidach jest dostarczana przez firmę europejską, zaopatrującą firmy farmaceutyczne produkujące inhalatory i gumy nikotynowe.

  Dbamy o czystość i bezpieczeństwo produkcji gwarantując wysoką jakość produktu końcowego, czyli liquidu.

  W trosce o zaspokojenie potrzeb klientów zapewniamy, że linie liquidów powstają na bazie ich uwag.

  Za całość procesu produkcji odpowiada wykwalifikowany kierownik produkcji, który po zapoznaniu się z pełną dokumentacją dotyczącą danej partii towaru, decyduje o dopuszczeniu jej do sprzedaży.

  PINK-FURY to polski produkt do e-papierosów gwarantujący najwyższą jakość.

  Zapakowany w estetyczne pudełko, dostępny w opakowaniach 10ml, o czterech różnych poziomach zawartości nikotyny: 0 mg/ml, 6 mg/ml, 12 mg/ml i 18 mg/ml.

  Butelki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa PET przeznaczonego do przechowywania produktów spożywczych.

  Do każdego opakowania dołączona jest pipeta Pasteura, ułatwiająca dozowanie liquidu oraz szczegółowa ulotka informacyjna.

  PINK-FURY  produkowany jest w dwudziestu  niepowtarzalnych oraz oryginalnych smakach:

  Jak powstaje smak?

  Najistotniejszy dla użytkownika jest smak. Uzyskanie wyrazistego, powtarzalnego i trwałego smaku wymaga wielu prób oraz użycia aromatów o najwyższej jakości.

  Próbki testowe przygotowują zaufani blenderzy. Po odpowiednim okresie dojrzewania są one testowane na kilku różnych typach e-papierosów.

  Testy dotyczą zarówno samego smaku, jak też bardzo ważnej kwestii, jaką jest transport liquidu w atomizerze, kartomizerze czy clearomizerze. Uwagi blenderów na bieżąco przyjmuje osoba, która w firmie jest odpowiedzialna za daną linię płynów.

  Tworzenie receptury linii liquidów to proces długotrwały i złożony. Najprostszą, ale istotną sprawą jest decyzja dotycząca głównego nośnika. Zwykle jest nim glikol propylenowy, gliceryna lub mieszanina tych dwóch związków w odpowiednich proporcjach. Jeśli nośnikiem ma być gliceryna, ostateczna kompozycja liquidu będzie musiała zawierać także składnik, który powoduje zmniejszenie lepkości liquidu.
W tym celu stosuje się zwykle niewielki dodatek alkoholu etylowego (spirytusu spożywczego).

  Kolejna decyzja dotyczy zawartości nikotyny w płynie, ponieważ użytkownicy e-papierosów dostosowują ją do swoich osobistych preferencji. Najczęściej stężenie nikotyny zawiera się w zakresie od 0 mg/ml (płyn beznikotynowy zwany żargonowo zerówką) do 36 mg/ml (to już jest bardzo duża moc, dla wielu niebezpieczna).

  Właśnie ze względów bezpieczeństwa zdecydowaliśmy, że płyny naszej firmy będą oferowane w stężeniach nie większych niż 18 mg/ml.

  Nasze standardy

  Gdy receptura nowego liquidu jest już gotowa, przygotowywana jest partia testowa, która po okresie leżakowania trafia do zespołu osób – doświadczonych użytkowników e-papierosów.

  Testerzy, używając własnego sprzętu, przygotowują swoje opinie dotyczące konkretnych próbek. Zebrane opinie są analizowane przez zespół blenderski, który następnie zatwierdza, modyfikuje lub odrzuca konkretne smaki. Na rynek trafia zwykle nie więcej niż 10-15% wszystkich smaków, które zostały przygotowane i zweryfikowane.

  Wszystkie etapy przygotowania konkretnych płynów są monitorowane bezpośrednio przez osoby odpowiedzialne, które analizują dokumentację przygotowaną przez blenderów i testerów, a następnie tworzą ostateczną dokumentację dla danej serii.

  Tak przygotowana receptura jest podstawą do skompletowania dokumentacji produkcji.

  Jakość

  Zdajemy sobie sprawę, że doskonała jakość liquidu to sprawa bezdyskusyjna. Dlatego też na każdym etapie ściśle ją monitorujemy.

  Składniki zamawiamy wyłącznie w sprawdzonych firmach europejskich, oferujących produkty najwyższej jakości. Każdej dostawie towarzyszy stosowna dokumentacja będąca świadectwem jakości. Wszystkie  partie nikotyny wymagają analiz wykonywanych zgodnie z procedurami opisanymi w odpowiedniej monografii, wytyczonymi przez Farmakopeę Europejską (Ph.Eur.).

  Ani w fazie testów, ani w czasie produkcji nie używamy składników, które nie posiadają oficjalnych świadectw jakości. To samo dotyczy opakowań do liquidów – stosowane są tylko takie, które mają atest dopuszczający do kontaktu ze środkami spożywczymi wydany przez PZH.

  W trosce o najwyższą jakość naszych wyrobów, firma całkowicie zrezygnowała z importu składników z krajów azjatyckich. Dostrzeżono bowiem, że jakość tych produktów odbiega od deklaracji producentów.

  Kontrola

  Każdy etap produkcji podlega szczegółowemu nadzorowi zgodnie z wypracowanymi przez firmę procedurami. Obejmują one zarówno kontrolę składników wykorzystywanych do produkcji, jak też samego procesu produkcji – prawidłowości mieszania, składu, dojrzewania na poszczególnych etapach. Kontrola odnotowywana jest w odpowiednich protokołach kontrolnych, które są na bieżąco weryfikowane przez kierownika produkcji.

  Mottem naszej Firmy jest jakość, bezpieczeństwo i wiarygodność. Dlatego każdy z etapów procesu produkcji jest nieustannie i starannie monitorowany, a wszelkie dostrzeżone wady natychmiast korygowane, stosownie do dokumentacji produkcyjnej.

  Ostatecznym etapem kontroli jest analiza laboratoryjna (chemiczna i mikrobiologiczna) wykonywana w niezależnej firmie zewnętrznej.

  Całość produkcji odbywa się zgodnie z przygotowaną w naszej Firmie normą zakładową. Przed wypuszczeniem produktu na rynek, próbki liquidów badane są w zewnętrznym laboratorium analitycznym TÜV Rheinland Polska, posiadającym także akredytację PCA (Polskiego Centrum Akredytacji).

  Jak dotąd nigdzie na świecie nie istnieją wymogi dotyczące jakości liquidów. Dlatego też postanowiliśmy w wewnętrznym procesie kontroli stosować własne normy, które oparliśmy na rygorystycznych przepisach dotyczących produktów spożywczych. Na podstawie wyników badań firma wystawia dla swoich wyrobów odpowiedni certyfikat. W trakcie przygotowywania jest także certyfikacja zewnętrzna.

  Marki własne

  Wyjątkowy rodzaj współpracy obejmuje zrealizowanie zamówienia produktu specjalnego, firmowanego marką własną klienta. Zapewniamy przy tym najwyższą jakość oferowanych usług. Procesy technologiczne używane przy tworzeniu produktów w ramach marki klienta są identyczne, jak w przypadku produktów własnych.

  Oferujemy dwa poziomy współpracy:

  Rebranding

  Opracowanie produktów z wybranej linii w opakowaniach z marką klienta. Oferta zawiera przygotowanie opakowań (pudełek i butelek) oraz ulotki informacyjnej. Do wyboru klienta pozostaje dowolny zestaw smaków z oferty PINK-FURY.

  Nowy produkt

  Oferta specjalna, obejmuje ofertę rebrandingu oraz przygotowanie przez nasze laboratorium nowej, indywidualnej linii smakowej, zgodnej z wymaganiami klienta.